באמא’שלי – בלוג ניו יורקי חדש מאת אנני דודקביץ׳

beemasheliמוזמנים לקרא, להתרשם, להזדהות ולהגיב לבלוג ״באמא׳שלי״ בניו יורק.
מאת: אנני דודקביץ׳
אמא, אשתו של, באלגניסטית והייטקיסטית. קצת פולניה, טיפה אמריקאית אבל לגמרי ישראלית בניו יורק המדהימה. מג’נגלת ילדים, קציצות, שופינג, אמנות וחוויות בעיר הגדולה עם הרבה כייף, תסכול, אהבה וקומץ בדידות. קרי ברדשאו היר איי קם!!

הילדה במסלול דוקטורט להארוורד

לא ממש. אבל כמעט

לפני שעברנו לניו יורק – העולם היה לרגלנו, או לפחות העיר כולה, מבחינת מקום מגורים. ידענו שאנחנו רוצים לגור במנהטן, למרות ששמענו ציקצוקי שפתיים ו”למה אתם מתעקשים על העיר – אם תגורו בניו ג’רסי\ריברדייל\ווסטצסטר תוכלו למצוא טירה עם 15.4 חדרים, על שטח של 17000 דונם, עם אופר שוודית על עקבים ופול-מן שזוף וחסון קומפלט שכולל גם שני רכבי מרצדסים – כחול מטאלי – לו, ורוד מנצנץ – לה

אז החלטנו לוותר על כל זה לטובת כוך מניטורי בתוך הכרך הסוען. רק איפה בדיוק? או – זאת היתה שאלת ה מיליון דולר (ת’אמת – פה לא ממש קמים בבוקר רק בשביל מיליון אחד….)

אחרי דירוג סדרי העדיפויות שלנו ומהות החיים בעיר כדי להחליט על איזור מגורים רלוונטי( בראש הרשימה של גילי – מיקום בלב מסעדות הבשר הטובות או בעליית הגג של פיטר לוגר, בראש הרשימה שלי – מרחק יריקה מהחנויות של הסוהו ואיזה ביניין שמכיל 34 בייביסיטריות ישראליות צעירות ויפות (אבל לא יותר מידי….) ) הבנו שאולי כדאי שנתרכז בילדים.

אז ישיר גוגלתי “הבה”ס הכי טוב במנהטן” וגם “לאיזה בהס הולכים הילדים של קרי ברדשאו” והודעתי לגילי שלא משנה כמה זה יעלה – לשם הם הולכים.
– See more at: http://www.beemasheli.blogspot.com/search/label/%D7%90%D7%9E%D7%94%D7%95%D7%AA?updated-max=2014-02-14T20:49:00-05:00&max-results=20&start=13&by-date=false#sthash.wiQj9CKE.dpuf

Leave a Response